KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12555408
nr 1255 5408
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 1974,35/360. Motivet: 32x44
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:31:30
16/5 23:12:49
200 kr
18/5 20:39:50
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén